Nowi wolontariusze z klas czwartych

W szeregi naszego Wolontariatu szkolnego wstąpili czwartoklasiści. Głowy pełne pomysłów, gorące i wrażliwe serca, ręce chętne do pracy i serdeczny uśmiech, którego nie może zabraknąć. Już zdążyli wypełnić serce plastikowymi zakrętkami i wykonać dekoracje w sali (nr 50) wolontariatu i na korytarzu. Teraz przygotowują świąteczne kartki dla seniorów i chorych dzieci i z rodzicami, babciami i ciociami pieką ciasta, ciastka i ciasteczka na poniedziałkowy (27 XI) kiermasz na rzecz chorych dzieci. Już się nie możemy doczekać na te kulinarne smakołyki. Egzamin ze składania wolontariackich koszulek zdany wybornie. Spotkania integracyjne (bajkowe, misyjne) i rozmowy ze starszymi wolontariuszami także zaliczone. Oto jak pięknie prezentują się nasi wolontariusze! Zobaczcie sami!
(tekst i zdjęcia: J. Witek – opiekunka Wolontariatu)
Zdjęcie przedstawia wolontariuszy z klas czwartych. Uczniowie pozują do zdjęcia, uśmiechają się, ubrani są w podkoszulki z logo SP8 i szkolnego wolontariatu.