„Wspólnie Mocniejsi – Uczymy się przez integrację!”

W roku szkolnym 2023/2024 klasa 6c bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Wspólnie Mocniejsi – Uczymy się przez integrację!” Celem tego projektu jest promowanie integracji w klasie/grupie/świetlicy/ oraz rozwijanie umiejętności społecznych i edukacyjnych jego uczestników.
Proponowane zajęcia będą obejmować różnorodne formy edukacji i interakcji, takie jak warsztaty, gry zespołowe, zabawy integracyjne oraz inne aktywności dostosowane do wieku i potrzeb uczestników. Poprzez te działania, dzieci będą miały okazję rozwijać umiejętności komunikacyjne, współpracę, empatię oraz kreatywność.
Koordynatorem projektu w szkole jest Joanna Krupa.
Nauczyciele prowadzący zajęcia: Magdalena Graniczka, Joanna Krupa.
Zdjęcie przedstawia plakat promujący projekt „Wspólnie Mocniejsi - Uczymy się przez integrację!”
Zdjęcie przedstawia plakat promujący projekt „Wspólnie Mocniejsi – Uczymy się przez integrację!”