Wolontariusze na start!

Kochani! Właśnie wystartowaliśmy! A pracowity wrzesień przyniósł już niebywałe efekty! A jakie? Zobaczycie wkrótce! Zapraszamy wszystkich chętnych do działań charytatywnych i artystycznych do naszego Wolontariatu! Spotykamy się z naszą opiekunką panią Jolą Witek w sali nr 50 w każdy wtorek o godz.14.15. Już wkrótce rozpoczynamy cykl „Roztańczonych najpiękniejszych wierszy i bajek”. Oj, będzie się działo A to kilka zdjęć z naszych ostatnich prób przed występami.

Na zdjęciu widzimy opiekunkę wolontariatu SP8, panią Jolantę Witek z grupą uczniów SP8. Wszyscy uśmiechają się do zdjęcia.