Niełatwo być lekarzem czy prawnikiem…

W sumie istnieje cała gama zawodów, których wykonywanie jest nie lada wyzwaniem.
Niezależnie jednak od wykonywanej profesji, najtrudniej i tak jest… być sobą! Na pytanie, co to oznacza, odpowiadali niedawno uczniowie klasy IVc w czasie lekcji języka polskiego. Loga, które zaprojektowali, pozwoliły im wyrazić siebie – dały szansę „opowiedzieć” o swoich pasjach, sposobach spędzania wolnego czasu.
Ciekawi jesteśmy, czy rozpoznacie, kto z naszych czwartaków „kryje się” pod przedstawionymi ilustracjami.
P.S. W kwestiach technicznych: prosimy nie zadawać pytań, dlaczego literka „Ą” różni się od pozostałych. Ona po prostu postanowiła… być sobą.
Zdjęcie przedstawia loga zaprojektowane przez uczniów klasy IVc. Ponad pracami uczniów widnieje hasło: "jestem sobą".
Zdjęcie przedstawia loga zaprojektowane przez uczniów klasy IVc. Ponad pracami uczniów widnieje hasło: „jestem sobą”.