Podkarpacka Liga Młodzieżowa z udziałem (i sukcesem!) uczniów SP8!

Nasi młodzi szczypiorniści grający w barwach SPR Stal Mielec po dwóch emocjonujących dniach rozgrywek zajęli następujące lokaty:
SPR Stal Mielec I (uczniowie klas VI): obronili 1 miejsce sprzed roku, wygrywając zacięty finałowy mecz (oraz wszystkie pozostałe) z reprezentacją SP14 Przemyśl 8:6
SPR Stal Mielec II (uczniowie klas IV – V): po dwóch porażkach i czterech zwycięskich meczach uplasowali się ostatecznie na 5 pozycji (awans w porównaniu z rokiem ubiegłym o 2 lokaty). Najlepszy zawodnik drużyny: Michał Kozłowski.
W barwach SPR Stal Mielec wystąpili następujący uczniowie SP8:⚪️SPR Stal Mielec I: Ignacy Skowron, Kamil Wilczek – Wiktor Głogowski, Karol Górnisiewicz, Damian Guzior, Ksawery Jeżowski, Damian Krawczyk, Maciej Śliwa, Adrian Weryński, Szymon Wilk.
Trener: Tomasz Sondej
SPR Stal Mielec II: Michał Kozłowski, Bartosz Misiak – Kacper Borzęcki, Oliwier Czaja, Mateusz Gadziała, Alan Głód, Antoni Herchel, Fabian Klich, Michał Ryś, Jakub Tomasik, Oskar Winiarz, Karol Zych, Karol Żarów.
Trener: Łukasz Rybak.
Fotoaleria >>>CLICK<<<