Uczniowie SP8 (klasy IV – VI) zwycięzcami Regionalnej Ligi Młodzieżowej „Enea Cup” 2023!

Młodzi szczypiorniści z „Ósemki” nie dali dziś szans rywalom, w półfinale pewnie pokonując drużynę SP7 (9:4). W finale Turnieju „Enea Cup” spotkali się ze Szkołą Podstawową z Malinia i również z tego starcia uczniowie SP8 wyszli zwycięsko (12:6). Najlepszym zawodnikiem drużyny został Szymon Wilk, natomiast tytuł najlepszego bramkarza Turnieju przypadł w udziale (już nie po raz pierwszy!) Ignacemu Skowronowi.
Brawo! 👏
Skład drużyny: Ignacy Skowron, Kamil Wilczek – Mateusz Gadziała, Wiktor Głogowski, Karol Górnisiewicz, Antoni Herchel, Damian Krawczyk, Michał Ryś, Szymon Wilk, Maciej Śliwa, Adrian Weryński, Karol Żarów.
Trener: Tomasz Sondej.
Szersza relacja (także fotograficzna) pod  tym linkiem