Antek Herchel z IVa znowu najlepszy!

W sobotnie przedpołudnie w siedzibie OSP w Mielcu rozegrano powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięło w nim udział 43 uczniów wyłonionych w rywalizacji gminnej, w tym 18 w kategorii klas I – IV.
Po rozwiązaniu testu, w którym należało wykazać się niemałą wiedzą z zakresu pożarnictwa i pierwszej pomocy, 5 najlepszych zaproszono do części ustnej.
Najlepiej spisał się w niej właśnie Antek, zapewniając sobie zwycięstwo na szczeblu powiatowym.
Co więcej, Antoni będzie jedynym reprezentantem naszego miasta i całego powiatu w rywalizacji wojewódzkiej, a ta odbędzie się 19 maja w Przemyślu.
Gratulujemy Antkowi ogromnej wiedzy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!
Organizatorom dziękujemy za stworzenie wspaniałej atmosfery oraz pyszny poczęstunek rekompensujący konkursowy stres.
Opiekunem ucznia jest p. Edyta Hajdukiewicz.