XI Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

13 stycznia, a więc w piątek przed feriami, odbył się XI Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem: „Cała szkoła śpiewa kolędy,” zorganizowany przez Szkolny Wolontariat pod opieką pani Jolanty Witek i we współpracy z nauczycielem muzyki panem Maciejem Kosztyłą.

Ogromnie się cieszymy, że po przerwie spowodowanej pandemią, wystąpiły wszystkie klasy ze szkoły podstawowej i zaprezentowały się wspaniale! Dziękujemy za ogromne zaangażowanie uczniom, rodzicom, wychowawcom, nauczycielom religii i muzyki. Dziękujemy obecnym na Przeglądzie przedstawicielom rodziców i rodzin. Ponieważ wszyscy uczestnicy włożyli tak wiele zaangażowania, pracy i serca, prezentując umiejętności wokalne, gry na instrumentach i dołożyli wszelkich starań, aby ich występ był piękny, jury w składzie: pani Jolanta Witek, pani Agnieszka Straż, pani Alicja Piechota, pan Maciej Kosztyła oraz wolontariusze, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów artystycznych: maturzystki z V LO: Julia Chmiel, Aleksandra Myszka oraz Kinga Czajkowska, Wojciech Kozłowski i Szymon Robak (kl. VIII) przyznali wyróżniania wszystkim uczestnikom, zaś zaszczytny tytuł laureata otrzymały: klasa IV b, V b, V d i VIII a. Nagrodę specjalną zdobyła kl. V a. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze a także zasłużone dodatnie punkty z zachowania, oceny z religii i muzyki. Dekoracje przygotowały wolontariuszki z kl. IV A z V LO: Ania i Ola Maciejowskie, Natalia Swół. Za stronę techniczną i zdjęcia odpowiadali wolontariusze z kl. VIII b: Wiktor Kłoda i Wiktor Szrom. A jak wyglądało nasze kolędowanie? Obejrzyjcie galerię zdjęć! Zapraszamy!
Oprac. J. Witek
Zdjęcia: J.Witek, W.Szrom, W.Kłoda