Spotkanie ze Świętym Mikołajem

I nadszedł długo przez wszystkich oczekiwany dzień, czyli 6 grudnia. Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę w asyście aniołów i innych niebiańskich postaci.

Zapanowała atmosfera życzliwości, dobroci i prawdziwej radości. Wolontariusze z SP 8 i V LO pod kierunkiem pani Joli Witek przygotowali tradycyjnie, jak co roku, część artystyczną i dekoracje. Także najmłodsi widzowie, czyli przedszkolaki zaprezentowały piosenki i tańce dla zacnego Gościa. A potem Święty Mikołaj obdarowywał dzieci prezentami. Nie mogło zabraknąć też wspólnych fotografii.
Tekst: J. Witek
Zapraszamy do galerii. Zdjęcia przygotowali: pani Jola Witek i wolontariusze z kl. VIII b: Wiktor Kłoda oraz Wiktor Szrom, którzy czuwali także nad stroną techniczną i obsługą sprzętu.
Fotogaleria 1 >>>CLICK<<<
Fotogaleria 2 >>>CLICK<<<