„Słodki piątek” czyli „Kiermasz ciast dla Kuby” zrealizowany!

Bardzo dziękujemy Rodzicom, uczniom i wszystkim, którzy zaangażowali się w pieczenie przepysznych ciast i ciasteczek na piątkowy „Kiermasz dla Kuby”(28 X). Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów, wychowawców i Rodziców z klas: I b, II b, II c, III a, IV b, V a, V c, VI b, VIII a. Chętnych do pieczenia było znacznie więcej, więc będzie można zrealizować swoje talenty kulinarne w przyszłości.

Kiermasz poprowadziły wolontariuszki z klasy maturalnej IV A z naszego V LO (Ola Kozik, Angelika Cebula, Oliwia Kowalska i Amelia Mazur) pod opieką pani Jolanty Witek i pani Magdaleny Graniczki. Uzyskane ze sprzedaży środki zostały przekazane w piątek Mamie Kubusia, z przeznaczeniem na jego dalsze leczenie. Wszystkim za wszystko serdecznie dziękujemy i zapraszamy do naszej fotogalerii, dokumentującej wydarzenie.
Galeria zdjęć >>>CLICK<<<