OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 8 W MIELCU

To kolejny rok, kiedy uczniowie klas IV Szkoły Podstawowej nr 8 w Mielcu, wzięli udział w obchodach XII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

W dniu 7 października 2022 roku w murach Naszej Szkoły uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia rozwiązując przygotowane przez nauczycieli zadania. “Tabliczkową wiedzę” sprawdzały nauczycielki matematyki – Pani mgr Małgorzata Herchel oraz Pani mgr Edyta Hajdukiewicz.
Uczniowie z najlepszymi wynikami, którzy zostali „Ekspertami Tabliczki Mnożenia” w Szkole Podstawowej nr 8 to:
● kl. IV a – Julia Tomza, Milena Mroczka i Maja Dereń
● kl. IV b – Amelia Zygmont, Bartłomiej Gibek i Błażej Wójtowicz
● kl. IV c – Filip Łabuz, Nadia Burek i Franciszek Wróbel.
Uczniowie klas IV wykonali również plakaty i rysunki, na których znajdowały się wierszyki, ułatwiające naukę tabliczki mnożenia. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych i niezapomnianych emocji oraz pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.
Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych matematycznych (i nie tylko) sukcesów.
OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA TABLICZKI MNOŻENIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 8
W MIELCU
7 października 2022 roku w murach Naszej Szkoły uczniowie przypominali sobie tabliczkę mnożenia, rozwiązując przygotowane przez nauczycieli zadania. “Tabliczkową wiedzę” sprawdzały nauczycielki matematyki – Pani mgr Małgorzata Herchel oraz Pani mgr Edyta Hajdukiewicz.
Uczniowie z najlepszymi wynikami, którzy zostali „Ekspertami Tabliczki Mnożenia” w Szkole Podstawowej nr 8, to:
● kl. IV a – Julia Tomza, Milena Mroczka i Maja Dereń
● kl. IV b – Amelia Zygmont, Bartłomiej Gibek i Błażej Wójtowicz
● kl. IV c – Filip Łabuz, Nadia Burek i Franciszek Wróbel.
Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy dalszych matematycznych (i nie tylko) sukcesów!!
Galeria zdjęć >>>CLICK<<<