Przedstawienie na nowej scenie SP8

Po wystawieniu ocen, w lekcji poprzez sztukę teatralną, na nowej scenie SP8 wystąpili uczniowie kl. 4b z przedstawieniem pt. Nauka nie idzie w las.  Wakacje i lato sprzyjają odpoczynkowi na łonie natury, dlatego uczniowie 4b wraz z wych. Joanną Leśniowską postanowili zwrócić uwagę na odpowiednie korzystanie z uroków przyrody. Przedstawienie było okazją do integracji środowiska szkolnego, wspólnego spędzenia czasu uczniów, ale przede wszystkim miało na celu uświadomienie potrzeby ochrony środowiska dla dobra roślin, zwierząt i nas samych, by jak najdłużej cieszyć się pięknem przyrody.
Uczniowie 4b odważnie i pięknie odgrywali swoje role, co brawami docenili widzowie: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice i uczniowie.