Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na plakat promujący Światowy Dzień Świadomości Autyzmu pt. „Autyzm – jestem blisko Was” organizowanym przez SP8

Z radością informuję, że w dniu 31 marca 2021r. jury konkursu rozstrzygnęło konkurs.

Skład komisji: nauczyciel plastyki, artysta malarz Edward Kociański, terapeuta tyflopedagog Natalia Paluch i nauczyciel WDŻ, ed. wczesnoszkolnej, osób ze spektrum autyzmu, oligofrenopedagog Joanna Leśniowska.

Drodzy uczniowie! prace charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu, we wszystkich widać było włożony wkład pracy wykonawców. Jednak komisja musiała rozstrzygnąć konkurs zgodnie z regulaminem, wyłaniając 1, 2 i 3 miejsce w obu kategoriach wiekowych a dodatkowo przyznała 7 wyróżnień.

Nagrodzone prace:

w kategorii kl. I – III:

1miejsce zajął TENCZYŃSKI XAWERY kl.IIId

2miejsce zajęła MOJEK ELIZA kl.IIIb

3miejsce zajęła PIETRUSZKA ANNA kl.IIIb

Wyróżnieni: JACHYM JULIAN kl.Ia, RADOŃ LILIANA kl.IIIa, ŻURAWSKA DARIA kl.IIIb, KASPRZAK DAWID kl.IIId

w kategorii kl. IV – VIII:

1miejsce MAZIARZ PATRYCJA kl.VIa

2miejsce UZAR KINGA kl.IVa

3miejsce KOZIOŁ BARTOSZ kl.IVc

Wyróżnieni: SOJA DAWID kl.IVa, PIĘKOŚ WERONIKA kl.IVa, MATUSIK KORNELIA VIb

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, obowiązujące do 18IV2021r., dotyczące zakazu zgromadzeń, niestety organizator konkursu musi przełożyć planowane wręczenie nagród i dyplomów.

Wymienionych uczniów zaproszę po odbiór nagród do szkoły, jak tylko będzie to możliwe, nagrody czekają, a dzisiaj  zwycięzcom gratuluję !

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie!

koordynator konkursu Joanna Leśniowska