Informacja o półkoloniach dla klas 1-4 SP

Drodzy Rodzice uczniów klas 1-4 SP!

W czasie ferii zimowych w naszej szkole będą organizowane półkolonie.

Półkolonie odbędą się w dwóch turnusach :

I turnus : 04.01.2021 – 08.01.2021 (za wyjątkiem 06.01)

II turnus: 11.01.2021 – 15.01.2021

Obydwa turnusy będą się odbywać w godzinach 9:00-13:00

Liczba miejsc ograniczona (6 grup po 12 osób-ze względu na reżim sanitarny)

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie karty kwalifikacyjnej, która znajduje się na stronie internetowej szkoły. W karcie kwalifikacyjnej prosimy o podanie dat, w którym turnusie uczeń będzie uczestniczył. Skan wypełnionej karty należy przesłać na email szkoły lub złożyć osobiście w sekretariacie. Karty należy złożyć do 14.12.2020r. do godziny 15:00. Ze względu na ograniczona liczbę grup i uczestników, o zakwalifikowaniu się na półkolonie będzie decydować data oraz godzina wpłynięcia karty do sekretariatu szkoły lub daty i godziny z otrzymanego e-maila.

W trakcie półkolonii dzieci będą korzystać ze stołówki szkolnej (cena dziennego wyżywienia 4,20zł – płatne przed rozpoczęciem turnusu)

Dalsze informacje osobom zakwalifikowanym na półkolonie będą udzielane poprzez dziennik elektroniczny.

W poniższym linku podany jest wzór karty kwalifikacyjnej dla zainteresowanych: