Z wizytą w Fabryce Czekolady

Dnia 18.09.2019r. klasy 2a i 2c odwiedziły Fabrykę Czekolady „Coco De Mer” w Rzeszowie. Uczniowie poznali miejsce wytwarzania ulubionego na całym świecie słodkiego przysmaku. Wzięli udział w warsztatach, podczas których odlewali własną tabliczkę czekolady oraz samodzielnie ją dekorowali. Sporo emocji dostarczyło wszystkim pisanie przy pomocy rękawa cukierniczego wypełnionego czekoladą. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali historii powstania czekolady i etapów jej produkcji.

Podczas, gdy czekoladowe dzieła chłodziły się w lodówkach,  dzieci  bawiły się w centrum zabaw „ Małpim gaju”.  Za wzorową postawę nagrodzono każdego ucznia dyplomem oraz darmową wejściówką. Wszyscy zabrali do domu własnoręcznie wykonany przysmak, dodatkowo dokupili czekoladowe słodkości.