Odwiedziny w Domu Dziecka w Skopaniu

13 czerwca, w czwartek,  przedstawicielki Wolontariatu z V LO wraz z opiekunką panią Jolantą Witek, odwiedziły dzieci i młodzież  z Domu Dziecka w Skopaniu. Nasza współpraca z nimi trwa ponad 10 lat. Uczennice (Julia Cyran, Julia Bolon i Kornelia Uzar) zaprezentowały razem z wolontariuszkami z NLMS i ZSE przygotowany wcześniej  program artystyczny oraz przekazały słodycze, soki i zabawki o zakup których zadbali uczniowie i rodzice.

Był to piękny czas spotkania, śpiewu, rozmów w ogrodzie i wspólnego grillowania. Gospodarze zatroszczyli się  o pyszny poczęstunek dla wszystkich. Warto dodać, że w tym roku padł „czekoladowy rekord”: zebraliśmy 134 czekolady w naszej szkole. Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do wyjazdu oraz przygotowania upominków dla dzieci..

Oprac. i zdjęcia: Jolanta Witek