4-bojowe zmagania LA w deszczu!

W dniu 30 maja w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w 4 – boju LA rywalizowali chłopcy.  Niestety, pogoda po raz kolejny nie rozpieszczała zawodników. Ciągle padający deszcz i chłód nie ułatwiały młodym lekkoatletom uzyskiwania dobrych wyników.

No, ale warunki były jednakowe dla wszystkich i między kroplami zawody udało się przeprowadzić!

Reprezentant  naszej  SP nr 8 w Mielcu  Paweł KRÓL uczeń klasy VI a  zajął wysokie 6 miejsce w końcowej rywalizacji ( starowało łącznie 148 chłopców) .

Do medalowej  pozycji brakło zaledwie 10 pkt wielobojowych  – nieco słabiej wykonany skok w dal ☹, ale kto lubi „lądować” w mokrym piasku poza plażą? W biegu na 1000 m Paweł pokonał wszystkich rywali 😊😊

GRATULUJEMY  pięknej walki, hartu ducha i godnego reprezentowania szkoły w sportowej rywalizacji !!!