Słodka wyprawa klasy 1d

Z inicjatywy Klasowej Rady Rodziców dnia 28 maja 2019 r.  uczniowie klasy I d naszej szkoły wybrali się do Fabryki Czekolady „Coco de mer” w Rzeszowie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od warsztatów, w trakcie których poznaliśmy historię powstawania czekolady oraz wysłuchaliśmy ciekawostek dotyczących jej produkcji. Z ogromnym zaciekawieniem podpatrywaliśmy także proces wytwarzania tego słodkiego przysmaku oraz podziwialiśmy czekoladową wystawę rzeźb i obrazów. Po części edukacyjnej nadeszła chwila na działanie. Każdy z uczestników przy pomocy pędzelka mógł namalować czekoladowego kwiatka, następnie odlać własną tabliczkę czekolady i według własnego pomysłu ją udekorować. Całą wyprawę zakończyliśmy w „Sali Zabaw” – strefie rozrywki, gdzie liczne atrakcje pozwoliły nam na spędzenie czasu w bardzo aktywnej formie.