Laureat wojewódzkiego konkursu „Perły techniki”

Michał Surdej, uczeń klasy 3E, został laureatem drugiego miejsca w IX Wojewódzkim Konkursie „ Perły techniki” zorganizowanym przez Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.  Techniczne zmagania przeznaczone były  dla młodzieży oddziałów gimnazjalnych i starszych klas szkoły podstawowej.  Uczniowie startowali w dwóch kategoriach: poligrafia – sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka oraz drewno – materiał użytkowy i artystyczny.   W każdej z nich jury przyznało trzy nagrody główne i jedno wyróżnienie.   Konkurs objęty był honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Wyniki ogłoszono 10 maja, zaś  uroczysta gala rozdania nagród  odbędzie się 6 czerwca  w auli Michalickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym.