Sukces uczniów klasy IIa i IIc SP nr 8 w Mielcu

7 lutego 2019r. uczniowie Dawid Soja z kl. IIa oraz Zuzanna Rząsa z kl. IIc wraz z nauczycielką R. Kmiecik uczestniczyli w podsumowaniu miejskiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dzieci i młodzieży pod hasłem ,,Zapobiegajmy pożarom”, który odbył się w auli budynku Szkoły Podstawowej nr 7 w Mielcu. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych młodych twórców.

Miło nam poinformować że prace plastyczne naszych uczniów zostały docenione przez jury i wybrane spośród wielu prac uczestników konkursu.

Uczennica klasy II c Zuzanna Rząsa zdobyła III miejsce w konkursie plastycznym (wychowawca R. Rdzak)

Uczeń klasy II a  Dawid Soja zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym (wychowawca R. Kmiecik)

Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wyróżnionym uczniom wręczali pani wiceprezydent Adriana Miłoś oraz przedstawiciele Miejskiej i Powiatowej Straży Pożarnej. Podsumowaniem miłej uroczystości były pamiątkowe zdjęcia.

Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.