Wycieczka naszych uczniów do Rzeszowa

Jeżeli szukacie pomysłu na wycieczkę w wolne, feryjne dni, być może zainspirują Was nasze „piątaki”!
W ubiegłym tygodniu uczniowie klas V wraz z opiekunami, p. Anną Żarów, p. Małgorzatą M. Herchel oraz p. Wiesławem Dziewitem, udali się na podbój stolicy Podkarpacia. Znalazłszy się w Rzeszowie, odwiedzili Teatr im. W. Siemaszkowej, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. „Koziołek Matołek”. Celem wycieczki stała się także wizyta w pobliskiej Jasionce. Dzieci miały okazję przyjrzeć się z bliska, jak wygląda port lotniczy oraz czym zajmują się jego pracownicy.
Organizatorzy wyjazdu nie przewidzieli jednak, że największa atrakcja czeka na nich w drodze powrotnej! Jeśli chcecie zobaczyć, o co chodzi, przejrzyjcie galerię do końca.
Napiszemy tylko tyle: takie cuda możliwe tylko na wycieczce z SP 8! 😉