Powiatowy Konkurs Matematyczny Klas VI

Uczniowie klasy VI b naszej szkoły zostali nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Matematycznym Klas VI, którego organizatorem był Zespół Szkolno – Przedszkolny w Tuszowie Narodowym. Na podstawie dwuetapowych zmagań, które obejmowały rozwiązanie testu online i zestawu zadań zawierającego zadania zamknięte i otwarte, wyłonieni zostali zwycięzcy.
Z przyjemnością informujemy, że tytuł laureata konkursu otrzymali: Filip Janiec i Ernest Rączka, tytuł finalisty konkursu przypadł natomiast Oskarowi Winiarzowi.
18 czerwca br. odbyło się uroczyste podsumowanie matematycznych zmagań szóstoklasistów. Wśród obecnych był wójt Gminy Tuszów Narodowy, który objął konkurs swoim patronatem i złożył gratulacje jego uczestnikom.
Uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody z rąk pani dyrektor szkoły.
Opiekunem uczniów była p. Agnieszka Bajor.
Gratulujemy zarówno uczniom, jak i ich opiekunce!