„I żyli długo i szczęśliwie… Ale co dalej?”

Co wydarzyło się po najpiękniejszych słowach kończących większość bajek? Odpowiedzi na to pytanie udzielili uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie literacko-plastycznym „I żyli długo i szczęśliwie…”, a 12. 06. 2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej / Filia 6 – Oddział dla dzieci z rąk organizatorów konkursu odebrali dyplomy wraz z wartościowymi nagrodami. Z radością informujemy, że w kategorii literackiej nagrodzone zostały uczennice kl. IV b: Kamila Piłat, Natalia Piłat, Laura Skóra oraz Natalia Wąż, natomiast w kategorii plastycznej nagroda przypadła Gabrieli Pietryce z III a. Do konkursu uczennice przygotowały: p. Agnieszka Straż oraz p. Renata Kowalczyk.
Konkurs rozpropagowała i koordynowała p. Katarzyna Juras. Nagrodzonym uczennicom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!