Kolejny sukces artystyczny Gabrysi Kulińskiej

Miło nam poinformować, ze Gabriela Kulińska z kl. V b zajęła drugie miejsce w XI edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Gdy myślę misje – Kościół- wspólny dom”. Organizatorem konkursu było Muzeum Misyjno – Etnograficzne księży Werbistów w Pieniężnie. Na konkurs wpłynęło 634 prace z 58 miejscowości z całej Polski. Gabrysia wykonała pracę pod kierunkiem pani dr Jolanty Witek. Warto dodać, że tematyka misyjna, realizowana w ciągu roku na lekcjach religii oraz akcja kolędników misyjnych wciąż inspirują uczniów do aktywności i troski o rówieśników z krajów misyjnych. Gabrysia otrzymała pamiątkowe misyjne nagrody. Podobnie przedstawiciele naszej szkoły za udział w konkursie zostali nagrodzeni misyjnymi pamiątkami od organizatorów. Gabrysi gratulujemy a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział!
Oprac. J. Witek
Więcej informacji o konkursie na stronie: