Chłopcy z rocznika 2011 i 2012 meldują się w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI

Niczym burza i tornado w jednym przeszli przez:
  • półfinał powiatowy
  • finał powiatowy
  • finał rejonowy
a dzisiaj także przez półfinał wojewódzki (po wygranych z Niskiem i Cmolasem) Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej.
Chłopcy z rocznika 2011 i 2012 wraz z trenerem, p. Łukaszem Rybakiem, meldują się w FINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI z bilansem bramkowym: 140 (bramki zdobyte) do 25 (bramki stracone)!
Schody dopiero się zaczynają, więc Czytelnikom oraz Sympatykom SP8 i szczypiorniaka w ogóle zalecamy jeszcze mocniejsze zaciskanie kciuków. Resztę pozostawiamy chłopakom, dobrze zaplanowanej taktyce (w tym już głowa trenera!) i przynajmniej odrobinie boiskowego szczęścia.
Gratulacje i… powodzenia, Panowie!
Skład drużyny w dzisiejszym półfinale:
Kacper Borzęcki, Dorian Bugaj, Mateusz Gadziała, Antek Herchel, Michał Kozłowski, Konrad Majewski, Mateusz Miłoś (klasy V) oraz Oliwier Czaja, Alan Głód, Fabian Klich, Bartosz Misiak, Michał Ryś, Kuba Tomasik, Oskar Winiarz, Karol Zych (klasy VI).