Zakręcona akcja trwa

Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli plastikowe zakrętki i wypełnili nimi szkolne serce na parterze. Zakrętki przekazaliśmy rodzicom chorej Majki Pyzińskiej. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na leczenie dziewczynki. Rodzice bardzo dziękują za Waszą pomoc i wsparcie. Całość koordynują wolontariusze z klasy: VII c i VII b (na zdjęciu), którzy dzielnie segregują zakrętki i przygotowują do bezpośredniego odbioru. Wspierali nas także ostatnio uczniowie z kl. II B i II C z V LO. Koordynatorem projektu jest opiekunka Wolontariatu szkolnego SP i LO: pani Jolanta Witek. Także rodzice Adrianka Maziarza dziękują wszystkim za kilkuletnią zbiórkę zakrętek dla synka i informują, że na razie „zakręcona akcja” dla Adrianka została zakończona. Ale nadal zakrętek potrzebuje Maja i dzieci z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie. Zapraszamy Was do udziału! Zakręcona akcja trwa!
(oprac. J. Witek)