„Ósemka” ma talent!

W naszej szkole nie brakuje utalentowanych uczniów. Młodzi ludzie 12 marca mieli okazję zaprezentować swoje talenty licznie zgromadzonej społeczności szkolnej oraz dyrekcji, nauczycielom, przedstawicielom rodziców podczas programu „Mam talent”. Warto dodać, że program jest organizowany od wielu lat w naszej szkole i ma na celu rozwijanie, wspieranie i wyeksponowanie niezwykłych pasji młodych twórców. Program poprowadziły wolontariuszki z kl. V b: Nikola Leśniak i Zuzia Tomza. Uczniowie mieli okazję obejrzeć występy taneczne oraz pokazy karate. Pięknym śpiewem i grą na instrumentach zachwycali widownię utalentowani muzycznie młodzi artyści. Całość programu koordynowali nauczyciele: pani Jolanta Witek, pani Agnieszka Gardulska i pan Maciej Kosztyła. Dekoracje przygotował pan Edward Kociański. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, dokumentujących to wydarzenie.