W ramach projektu „Szkoła dla przedszkola, przedszkole dla szkoły”…

… uczniowie klasy 1b wraz z wychowawcą zaprosili do wspólnego czytania bajek grupę dzieci 6-letnich „Przedszkolne Zuchy” z Przedszkola Miejskiego nr 8 Artystyczna Ósemeczka. Dzieci w skupieniu słuchały przygód skarpetki z książki pt. „Niesamowite przygody 10 skarpetek”, a następnie ją ozdabiali. Miłe spotkanie i integracja uczniów zwieńczone zostały pamiątkowym zdjęciem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci wraz z opiekunkami. Każdy z uczniów trzyma przed sobą własnoręcznie wykonane prace, zdjęcie zaś zostało wykonane w szkolnej klasopracowni.