Półkolonijny czwartek był iście… magiczny.

W taki nastrój wprowadził nas nasz gość, iluzjonista p. Marek Polak, który dostarczył widzom niemałej dawki pozytywnej emocji. Magia działa się także w naszej szkolnej pracowni technicznej: czary mary i już po kilku minutach półkoloniści raczyli się chrupiącymi tostami. 😋
Jej kontynuacją były działania artystyczne grupy młodszej – magiczne słoiki z brokatem dopełniły niezwykły nastrój tego dnia.
Grupa uczniów ogląda występ  iluzjonisty, pana Marka. Wszyscy z zainteresowaniem oglądają sztuczki. Iluzjonista ma na głowie wysoki kapelusz, kamizelkę.
Grupa uczniów ogląda występ iluzjonisty, pana Marka. Wszyscy z zainteresowaniem oglądają sztuczki. Iluzjonista ma na głowie wysoki kapelusz, kamizelkę.