Klasa 3c wzięła udział w akcji „Wielka Świąteczna Wymiana Życzeń” zorganizowanej przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Dulczy Małej. Celem akcji było zachowanie tradycji wykonywania i wysyłania kartek bożonarodzeniowych i pisanie życzeń. Poprzez świąteczną akcję wielu uczniów nawiązało pozytywne relacje z rówieśnikami z innej szkoły. Wśród wielu kartek prace Igi Pęgiel i Kacpra Słąby zostały nagrodzone.
Brawo!
Uczniowie klasy 3c prezentują upominki otrzymane w ramach podziękowań za udział w akcji.