Uczniowie klasy ,,3c” w ramach projektu „Szkoła dla przedszkola, przedszkole dla szkoły” zaprosili do wspólnej zabawy 6-latków z Przedszkola Miejskiego nr 9 ,,Baśniowej Krainy” w Mielcu.

W ramach zadania ,,Poczytaj mi przyjacielu” uczniowie w formie wspólnych gier i zabaw rozwijali umiejętności czytania u młodszych dzieci.  Dziękujemy za ten wspaniały czas!
Na zdjęciu uczniowie klasy 3 c pozują trzymając obrazki przedstawiające ich prace plastyczne. Po prawej stronie stoi wychowawczyni klasy, wszyscy uśmiechają się do zdjęcia.