Sukces wolontariuszy w II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek

Miło nam poinformować, że nasz Wolontariat „Ósemka” 14 XII zajął drugie miejsce w II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Śpiewajcież i grajcież Mu…” w Zespole Szkół Elektrycznych w Mielcu. Wcześniej przeszliśmy pomyślnie w I etapie kwalifikacje w formie zdalnej. Zgodnie z regulaminem mogło wystąpić tylko 5 osób więc nas reprezentował zespół wolontariuszy w składzie: Nicola Leśniak, Julka Nylec, Julka Niziołek, Oliwia Serwan, Zuzia Tomza. Opiekunem zespołu jest pani Jolanta Witek. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! A już niebawem nasz kilkunastoosobowy zespół w całości wystąpi na szkolnych Jasełkach.
Zdjęcie przedstawia grupę uczniów SP8, p. Jolę Witek i p. dyrektor Joannę Gładyszewską. Grupa pozuje z dyplomem za zajęcie drugiego miejsca w przeglądzie kolęd i pastorałek.