Święty Mikołaj w naszej szkole

Nie mogło być inaczej! 6 XII od samego rana św. Mikołaj w asyście anielskiej zjawił się w naszej szkole. Na kolejnych spotkaniach z gośćmi z Przedszkola nr 9 oraz klasami pierwszymi, drugimi i trzecimi, nauczycielami, przedstawicielami dyrekcji i rodziców św. Mikołaj rozdawał prezenty grzecznym dzieciom. Jak się okazało wszyscy są idealni (może odrobinkę niektórzy muszą się jednak poprawić() bo każdy został obdarowany. Zebrani obejrzeli także specjalnie na tę okoliczność przygotowany program mikołajkowy przez Szkolny Wolontariat „Ósemka” pod opieką pani Joli Witek. Wystąpili: z kl. V a (Dominika Pszeniczna, Kacper Borzęcki), V b (Zuzia Tomza, Nicola Leśniak, Gabrysia Kulińska, Wiktoria Krupa, Pola Krzysiak, Milena Kurgan, Julka Niziołek, Olga Stopa, Błażej Wójtowicz, Julka Nylec, Tomek Rusin, Mateusz Gadziała, Amelka Zygmont, Franek Zieliński ) i VII b (Mikołaj Lesiński). Już niedługo ukaże się krótki filmik z wydarzenia. A nad jego realizacją czuwają: Damian Krawczyk i Kamil Wilczek (kl. VII b). Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii. Równocześnie informujemy, że będziemy jeszcze publikować zdjęcia grupowe poszczególnych klas. A teraz prezentujemy klasy trzecie.
Tekst i zdjęcia: J. Witek , D.Krawczyk
Uczniowie na zdjęciu są ubrani w czerwone świąteczne stroje, wszyscy mają czapki św. Mikołaja. W rękach trzymają prezenty otrzymane od św. Mikołaja