Akcja „Świąteczna kartka” dla chorych dzieci oraz dla seniorów

Zapraszamy wszystkich chętnych do wykonania świątecznych kartek. Kartka (format A4) powinna być złożona na pół. Może to być kolorowy karton, z wyklejonymi lub narysowanymi świątecznymi symbolami (szopka, choinka, inne świąteczne ozdoby). Nie trzeba w środku pisać życzeń, gdyż będziemy potem drukować i naklejać jednakowe teksty – w zależności od adresata. Organizatorem akcji jest Wolontariat szkolny pod opieką pani Joli Witek. Kartki prosimy przynosić do sali nr 50 na parterze do 4 grudnia. Za najpiękniejsze kartki można otrzymać ocenę z religii oraz punkty z zachowania. Największą satysfakcję sprawi radość dzieci i wzruszenie seniorów do których trafią Wasze małe – wielkie – bo tworzone z potrzeby serca – arcydzieła. Pierwsze kartki świąteczne wykonali już wolontariusze z kl. IV c.