„Młodzi dają rady – zbieraj elektroodpady”

Mamy TO! TO = 10000 zł wygrane w konkursie „Młodzi dają rady – zbieraj elektroodpady” zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Łącznie, dzięki Waszej pomocy, zebraliśmy 4,640 tony elektrośmieci!
Wczoraj, podczas uroczystej gali z okazji 30-lecia WFOŚiGW, nasi reprezentanci, którzy zaangażowali się w finał akcji, odebrali niemały czek na równie niemałą gotówkę. Coś czujemy, że z wygranej będzie dużo dobra… EKOdobra! Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, dziękujemy za pomoc. Razem możemy naprawdę wiele!
Fotogaleria >>CLICK<<<
Zdjęcie przedstawia trójkę uczniów SP8. Pozują oni z czekiem na sumę 10000 złotych - nagrodą w konkursie. Uczniowie uśmiechają się i wyrażają zadowolenie z wygranej w konkursie.
Zdjęcie przedstawia trójkę uczniów SP8. Pozują oni z czekiem na sumę 10000 złotych – nagrodą w konkursie. Uczniowie uśmiechają się i wyrażają zadowolenie z wygranej w konkursie.