Kolejne sportowe sukcesy uczniów SP8

Ani deszcz, ani wiatr nie zepsuł humoru, nie obniżył formy i nie pozbawił sukcesu uczniów SP8 w trakcie czwartkowych zawodów sportowych na szczeblu powiatowym. Z przyjemnością informujemy, że reprezentanci naszej szkoły zajęli 1 i 2 miejsce podczas trójboju lekkoatletycznego rozegranego na stadionie MOSiR i w hali lekkoatletycznej.
Moglibyśmy nawet powiedzieć, że dwa najwyższe miejsca na podium wywalczyli uczniowie… 4a, ponieważ nasze drużyny (zarówno chłopięca, jak i dziewczęca) składały się w 100% z uczniów tej klasy.
Wyniki:
Dziewczęta – 1 miejsce: Martyna Bajor, Milena Mroczka, Dominika Pszeniczna, Zuzanna Skowron, Julia Tomza
Chłopcy – 2 miejsce: Kacper Borzęcki, Dorian Bugaj, Antoni Herchel, Konrad Majewski, Mateusz Miłoś.
Trenerem chłopców jest na co dzień p. Łukasz Rybak, natomiast opiekę w trakcie zawodów nad dziewczynkami sprawował p. Tomasz Sondej.
Gratulujemy obu drużynom, a reprezentacji dziewcząt życzymy powodzenia w czasie startu w etapie wojewódzkim!
Fotogaleria>>>CLICK<<<