Utalentowana „Ósemka”

O tym, że w naszej szkole nie brak różnorodnych talentów wiemy wszyscy. Kolejny raz dowiódł tego program „Mam talent”, organizowany od wielu lat w naszej szkole. Na początku uczniowie uczcili 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II artystycznym wykonaniem ulubionych pieśni papieża czyli „Barki” i „Czarnej Madonny”. Potem był pokaz szermierki pod kierunkiem pana Sławomira Wałka oraz akrobatyka i taniec. Pięknym śpiewem i grą na instrumentach zachwycali widownię utalentowani muzycznie młodzi artyści. Całość programu koordynowali tradycyjnie nauczyciele: pani Anna Korycka -Lutak, pani Jolanta Witek i pan Maciej Kosztyła. Wydarzenie udokumentował na zdjęciach pan Zygmunt Sumiec. Dekoracje przygotowały wolontariuszki z V LO: Ania i Ola Maciejowskie oraz Natalia Swół. Dziękujemy dyrekcji, rodzicom, wychowawcom i wszystkim, którzy wspierają młode talenty. Życzymy rozwoju wspaniałych pasji i zainteresowań. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z wydarzenia.