Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w SP8 :

Klasy Ia – 8.00

Klasa Ib – 8.30

Klasa Ic – 9.00

Klasy pierwsze (1 dziecko z 1 rodzicem) spotykają się z dyrekcją i wychowawcami na boisku szkolnym (w razie niepogody w dużej sali gimnastycznej, wejście od strony boisk szkolnych). Następnie uczniowie, już bez rodziców, udadzą się z wychowawcami do swoich sal. Obowiązują maseczki/przyłbice oraz zachowanie dystansu społecznego, a także, w razie konieczności wejścia do szkoły, dezynfekcja rąk.

Uczniowie klas II i III oraz klasy IV-VIII spotykają się o godz. 9.00 ze swoimi wychowawcami bezpośrednio w salach lekcyjnych, do których udadzą się wejściami do swoich segmentów (klasy II i III)  oraz wejściem głównym (klasy IV – VIII). Na teren szkoły wchodzą jedynie dzieci. Obowiązują maseczki/przyłbice oraz zachowanie dystansu społecznego, a także dezynfekcja rąk.

Wykaz sal na rozpoczęcie roku zostanie podany w późniejszym terminie.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w VLO:

Klasa IB – 10.00

Klasa Ic – 10.30

Klasy pierwsze spotykają się z dyrekcją i wychowawcami na boisku szkolnym (w razie niepogody w dużej sali gimnastycznej, wejście od strony boisk szkolnych). Obowiązują maseczki/przyłbice oraz zachowanie dystansu społecznego, a także, w razie konieczności wejścia do szkoły, dezynfekcja rąk.

Uczniowie klas II i III spotykają się ze swoimi wychowawcami o godz. 11.00 bezpośrednio w salach lekcyjnych, do których udadzą się wejściem głównym. Na teren szkoły wchodzą jedynie uczniowie. Obowiązują maseczki/przyłbice oraz zachowanie dystansu społecznego, a także dezynfekcja rąk.

Wykaz sal na rozpoczęcie roku zostanie podany w późniejszym terminie.