Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III od 25 maja 2020

Od 25 maja na terenie naszej szkoły odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III. Zajęcia te realizowane będą w godzinach 6.00 – 15.30. Rodzice, którzy zgłosili uczestnictwo w nich swoich dzieci, powinni doręczyć w poniedziałek podpisane oświadczenia.

Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze z elementami zajęć dydaktycznych zaplanowane są na godziny 8.00 – 11.25.

25 maja rozpoczynają się również konsultacje dla uczniów klas ósmych. Harmonogram konsultacji został przekazany uczniom i ich rodzicom/opiekunom prawnym w indywidualnej korespondencji. Uczestnictwo w konsultacjach jest możliwe jedynie na podstawie wypełnionego oświadczenia, które należy pobrać ze strony internetowej szkoły.

Zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły realizowane są według planu opracowanego na podstawie indywidualnych ustaleń rodziców z nauczycielami.

O zaistniałych zmianach wywołanych względami organizacyjnymi informować będziemy w wiadomościach wysyłanych przez e-dziennik

Oświadczenie rodzica

Oświadczenie dla rodziców podczas konsultacji