Międzyszkolny konkurs „Jubileuszowa urodzinowa kartka dla świetlicy”

1 czerwca (DZIEŃ DZIECKA) br. odbyły się bezpłatne warsztaty ceramiczne w Katolickim Ośrodku Kultury „Tchnienie” przy Parafii Ducha Świętego w Mielcu. Po zajęciach warsztatowych nastąpiło WRĘCZENIE NAGRÓD ZWYCIĘZCOM za najpiękniejszą kartkę z okazji 20 lecia istnienia świetlicy dla dzieci.

Nagrody zostały dofinansowane przez Powiat Mielecki w ramach zadania „Porcelanowy Jubileusz Świetlicy”. WYRÓŻNIENIA otrzymali: Ania Winiarz(kl.Ia) (opiekun: siostra Franciszka -Agnieszka Kędzior), Gabrysia Kulińska(kl. V b) i Zuzia Hyjek (kl.VIa) (opiekun: pani Jolanta Witek) oraz Sara Pietryka (kl. III a) reprezentująca świetlicę KOKU. Nauczyciele opiekunowie otrzymali podziękowania za przygotowanie uczniów zaś wszyscy uczestnicy słodkie upominki. Wszystkie prace można oglądać na wystawie w Katolickim Ośrodku Kultury.