W miniony weekend uczniowie „Ósemki” mieli okazję mierzyć się nie tylko w szermierce.

Grupa czwartoklasistów pod opieką p. Anny Majewskiej wyruszyła do Głobikowej, by wziąć udział w I Podkarpackich Zawodach Sportowych Modeli Rakiet i Halowych Sportowych Modeli Szybowców o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że mamy u siebie jednego z najlepszych konstruktorów! Okazał się nim Karol Krzemiński z klasy 4a, który zajął zaszczytne II miejsce. Gratulujemy!
Mamy nadzieję, że warsztaty modelarskie przyniosły wszystkim naszym czwartakom wiele przyjemności. Akademii Umiejętności Technicznych „Leonardo” wraz z p. Radosławem Rostockim dziękujemy za zaproszenie!
Zdjęcie przedstawia Karola Krzemińskiego, ucznia klasy 4a, odbierającego dyplom i puchar za zajęcie drugiego miejsca w zawodach.