Kolejny artystyczny sukces Szymona

Miło nam poinformować, że na I Wojewódzkim Festiwalu Utworów Patriotycznych w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Sanoku Szymon Robak (kl. VIII b) zdobył III miejsce za wykonanie piosenki patriotycznej „Zachwyca nas Polska”(słowa i muzyka Michał Witek). Festiwal został zorganizowany przez Stowarzyszenie PRO ARTIS i Państwową Szkołę Muzyczną w Sanoku, pod honorowym patronatem Piotra Uruskiego – Posła na Sejm RP oraz Władysława Ortyla – Marszałka Województwa Podkarpackiego. Rozdanie nagród nastąpi 27 grudnia w Sanoku. Warto dodać, ze Szymon niedawno zdobył I miejsce w Powiatowym konkursie „Barwy mojej Ojczyzny” i na prośbę organizatorów zaśpiewał tę piosenkę w czasie miejskich obchodów 11 listopada br. Opiekunem artystycznym ucznia jest dr Jolanta Witek. Szymonowi gratulujemy serdecznie i życzymy kolejnych sukcesów!
Tekst i zdjęcia: J. Witek