Reprezentacja SP8 w konkursie „Literatura i dzieci”

W poniedziałek w Domu Kultury SCK w Mielcu odbył się konkurs „Literatura i dzieci”. W tym roku przebiegał ona pod hasłem „te, co skaczą i fruwają”.
Wiersze i piosenki o swoich pupilach – czworonogach i nie tylko – zaprezentowało łącznie 118 uczestników. Wśród nich była również niezwykle liczna, bo aż 19-osobowa reprezentacja SP8. Spośród niej uwagę jury przykuły wykonania 4 uczniów, zapewniając im tym samym kwalifikację do II etapu, a ten już niebawem w Rzeszowie.

W kategorii klas I – III do II etapu Turnieju zakwalifikowali się:
Patryk Kosztowniak z klasy III a (opiekun: p. Renata Kmiecik) – Turniej Recytatorski
Alicja Krysa z kalsy I b (opiekun: p. Aneta Mazurkiewicz) – Turniej Piosenki
W kategorii klas IV – VI do II etapu zakwalifikowały się:
Dominika Pszeniczna z klasy IV a (opiekun: p. Wiesław Dziewit) – Turniej Recytatorski
Weronika Godek z klasy V b (opiekun: p. Maciej Kosztyła) – Turniej Piosenki.
Dziękujemy całej dziewiętnastce – zaprezentowaliście się wspaniale! Zakwalifikowanym do kolejnego etapu gratulujemy i życzymy powodzenia!
Galeria zdjęć >>>CLICK<<<