Tańskiego 3, 39-300, Mielec, Polska

Utalentowana „Piątka”

VLO w Mielcu

Utalentowana „Piątka”

O tym, że w naszym liceum nie brak różnorodnych  talentów wiemy wszyscy. Kolejny raz dowiódł tego program „Mam  talent”, organizowany od wielu lat w naszej szkole. Poprowadzili go  Ewa Wilk  i Remigiusz Żelasko z kl. I C. Dekoracje przygotowały wolontariuszki z kl. IV A: Ania i Ola Maciejowskie oraz Natalia Swół. Na początku młodzi (Julka Chmiel, Ola Myszka, Zuzanna Pleban, Oliwia Dudek, Laura Jarosz, Martyna Paterak, Milena Ostrowska, Emilia Tabor, Maja Zduńska, Igor Łapa, Anna Urbanik, Julia Siecińska) uczcili 18 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II artystycznym wykonaniem ulubionych pieśni papieża czyli „Barki” i „Czarnej Madonny”.  Następnie podsumowany został szkolny konkurs na najładniejsze stroiki świąteczne i pisanki. Wyróżnienia, nagrody i dyplomy otrzymały: Urszula Kogut, Katarzyna  Misiewicz i Anna Urbanik z kl. II C. Przedstawiciele klasy  artystycznej II C pod kierunkiem pani Doroty Świst zaprezentowalikrótki spektakl pt. „Wszystko, byle nie nauka”. Pokaz szermierki pod kierunkiem pana Sławomira Wałka obserwowali uczniowie z SP 8. Pięknym śpiewem i grą na instrumentach zachwycali widownię utalentowani muzycznie młodzi artyści. Całość programu koordynowali tradycyjnie nauczyciele: pani Anna Korycka -Lutak, pani Jolanta Witek i pan Maciej Kosztyła. Wydarzenie udokumentował na zdjęciach pan Zygmunt Sumiec.