Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa podsumowany
Odsłona pierwsza ————- 18 maja w bibliotece szkolnej zostały wręczone nagrody książkowe wolontariuszom, zaangażowanym od początku roku szkolnego w popularyzację literatury pięknej, upowszechnianie czytelnictwa, projekty artystyczne i literackie, dedykowane dzieciom i młodzieży.
