Tańskiego 3, 39-300, Mielec, Polska
zso1@zso1.mielec.pl

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni w XIV Powiatowym Konkursie „Barwy mojej Ojczyzny”

VLO w Mielcu

23 października w sali audiowizualnej Miejskiej Biblioteki Publicznej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu już po raz czternasty rywalizowali uczestnicy Powiatowego Konkursu Poezji i Piosenki „Barwy mojej Ojczyzny”.

W kategorii recytacji Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca zdobył Marcel Kowalczuk (kl. I 😎, reprezentujący Szkolny Wolontariat. Marcel przygotowywał się pod kierunkiem pani Jolanty Witek. Wyróżnienie w tej kategorii zdobyła Katarzyna Misiewicz (kl. IV C), przygotowana przez panią Dorotę Świst. Wyróżnienie w kategorii śpiewu otrzymała Emilia Tabor (kl. III C), której opiekunem artystycznym jest pan Maciej Kosztyła.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Ponadto naszą szkołę reprezentowali: Amelia Motyl, Gabriela Zawisza, Maja Kokoszka(Wolontariat) oraz Julia Roman, Gabriela Wilk, Lena Witek.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za piękne występy i reprezentację naszego Liceum.

Organizatorem konkursu było Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół 1893” wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

tekst i foto :J.Witek