Tańskiego 3, 39-300, Mielec, Polska
zso1@zso1.mielec.pl

VI edycja Miejskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Na językach” organizowanego przez V Liceum Ogólnokształcące rozstrzygnięta!

VLO w Mielcu

Jury konkursu składające się z nauczycieli VLO w składzie: Maciej Kosztyła, Marta Horeczy, Agnieszka Gardulska, Lucyna Przybyło i Beata Zubiel przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

GRAND PRIX konkursu otrzymała EMILIA WINIARZ ze Szkoły Podstawowej nr 2 wykonując piosenkę w języku angielskim,

I miejsce w kategorii Najlepsza Piosenka w Języku Angielskim – JULIA WOJTANIA ze Szkoły Podstawowej nr 3

I miejsce w kategorii Najlepsza Piosenka w Języku Hiszpańskim – NICOLA KORCZAK ze Szkoły Podstawowej nr 11

I miejsce w kategorii Najlepsza Piosenka w Języku Francuskim – DOMINIKA KRUPA ze Szkoły Podstawowej nr 11.

I miejsce w kategorii Najlepsza Piosenka w Języku Niemieckim – KINGA WRZESIEŃ ze Szkoły Podstawowej nr 8

Wyróżnienia otrzymali: Michalina Hajduk SP7, Paulina Turkosz SP7, Dominika Pszeniczna SP8, Julia Tomaszewska SP11, Aniela Serafińska SP13

Patronem honorowym Konkursu Piosenki Obcojęzycznej był Prezydent Mielca Radosław Swół.

Partnerzy i sponsorzy konkursu: Rada Rodziców w ZSO nr 1 w Mielcu, Xerima Mielec, Miody i Ogrody Tuszyma, Multikino Mielec, Pogoda Art, Van Berde.

Zdjęcia dzięki uprzejmości rodzica i Miasto Mielec