Gratulacje dla naszych uczniów!
Nasi uczniowie otrzymali zaświadczenia za udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Myśl ekonomicznie – żyj ekologicznie”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu
Brawa dla:
Anny Buryło z klasy IA
Julity Zarzyckiej z klasy IIA
Gabrieli Koby z klasy IIA
Oskara Jemioło z klasy IIA
Gratulujemy zaangażowania, kreatywności oraz aktywnego rozwijania wiedzy ekologicznej. Jesteśmy dumni z Waszej postawy i życzymy kolejnych sukcesów!
Opiekunem uczniów jest pani Ilona Drozdowska-Nieć.
