W jej trakcie pierwszoklasiści zmierzyli się z różnymi zadaniami koncentrującymi się wokół bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy.
Nasi najmłodsi uczniowie poradzili sobie wyborowo, wykazując się ogromną wiedzą, bogatymi umiejętnościami i wielką kreatywnością. Wszystkie klasy zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, ale nie zabrakło także słodkiego (i zimnego!) co nieco.
Brawo, pierwszoklasiści!
Szkolną Odyseję Umysłu zorganizowały, tradycyjnie już, panie: Aneta Mazurkiewicz, Joanna Górnisiewicz oraz Anna Obłudek.
Fotogaleria >>>CLICK<<<
