W środę w Domu Kultury SCK odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczniom, którzy w ubiegłym roku osiągali wysokie wyniki w konkursach artystycznych.
Spośród uczniów „Ósemki” zostały wyróżnione:
- Martyna Zielińska (4b)
- Maja Dereń (7a)
- Gabriela Kulińska (7b).
Opiekunem uczennic jest p. Edward Kociański, należy jednak podkreślić, że sukcesy Gabrysi to także efekt jej współpracy z p. Jolantą Witek.
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy im kolejnych sukcesów!
Fotogaleria >>>CLICK<<<
