Trzy nasze uczennice z indywidualnymi Laurami Kultury!

W środę w Domu Kultury SCK odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród uczniom, którzy w ubiegłym roku osiągali wysokie wyniki w konkursach artystycznych.
Spośród uczniów „Ósemki” zostały wyróżnione:
  • Martyna Zielińska (4b)
  • Maja Dereń (7a)
  • Gabriela Kulińska (7b).
Opiekunem uczennic jest p. Edward Kociański, należy jednak podkreślić, że sukcesy Gabrysi to także efekt jej współpracy z p. Jolantą Witek.
Gratulujemy nagrodzonym i życzymy im kolejnych sukcesów!
Fotogaleria >>>CLICK<<<

Accessibility Toolbar